top of page

Wybielanie zębów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi


Czy wybielanie zębów metodą BEYOND jest dla każdego?


Wykorzystanie metody BEYOND daje niesamowity rezultat zmiany koloru zębów u palaczy, osób z przebarwieniami spowodowanymi spożywaniem kawy i/lub herbaty. Wybielanie likwiduje również plamy spowodowane leczeniem tetracykliną, fluorem lub dziedzicznym obciążeniem. Niemniej jednak, nie zalecamy tej metody kobietom w ciąży, dzieciom poniżej 16 roku życia oraz Pacjentom z chorobami dziąseł.

Jak białe będą moje zęby?


Testy wykazały, iż z wykorzystaniem tej metody wybielanie zębów osiąga wynik od 5 do 14 stopni w skali VITA. Ponieważ każdy z nas charakteryzuje się inną barwą zębów – wynik ostateczny będzie zależał od początkowego koloru i ilości „seansów”. Jednak sukces – piękny, biały uśmiech – jest gwarantowany w każdym przypadku!

Jak długo utrzymuje się kolor?


W zależności od uwarunkowań indywidualnych takich jak: dieta, fakt palenia tytoniu, etc … efekt wybielenia utrzymuje się około 2 lata.

Czy to jest bezpieczne?


TAK! Testy naukowe dowiodły, iż wykorzystanie nadtlenku wodoru do wybielania zębów jest skuteczne i bezpieczne. Środowisko amerykańskich lekarzy dentystów korzysta z tej metody od lat. Metoda BEYOND nie ingeruje w strukturę zęba a tylko nadaje im jaśniejszy kolor.

Jak długo trwa wybielanie?


Zabieg trwa około 90 minut, w zależności od dotychczasowego koloru zębów Pacjenta i zamierzonego. Cała procedura kosmetyki uśmiechu składa się z: wstępnego przeglądu, czyszczenia z kamienia, polerowania a następnie z naświetlania lampą BEYOND, Wybielanie zębów Beyond polega na trzykrotnym nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, który jest aktywowany pod wpływem światła z lampy BEYOND. Światło emitowane przez akcelerator Beyond przyspiesza proces wybielania zębów, czego efektem są białe, lśniące zęby.

Jakie są różnice między metodą wybielania zębów BEYOND a innymi?


Podstawową różnicą i największą zaletą metody BEYOND jest natychmiastowy efekt i brak skutków ubocznych. Ponadto, wszystkie testy kliniczne wskazują na ponad 30% przewagę w wybielaniu nad konkurencyjnymi technikami wybielania

Czy wybielane są także korony i licówki?


Proces wybielania nie może zmienić koloru porcelanowych koron i licówek, dlatego też konieczna jest konsultacja z lekarzem dentystą, aby określić zakres wybielania.

Czy to boli?


Zdecydowana większość Pacjentów nie doświadcza bólu lub uczucia podrażnienia w trakcie i po zabiegu. Niewielki procent bardzo wrażliwych Pacjentów może odczuwać niewielki dyskomfort przez maksimum 12 godzin od zabiegu. Ponadto, zalecamy powstrzymanie się od spożywania zimnych i gorących napojów (dozwolone wyłącznie o temp pokojowej) przez dobę od wizyty w gabinecie ze względu na zwiększoną wrażliwość dziąseł.

Formularz kontaktowy

jeśli są Państwo zainteresowani jednym z powyższych zabiegów , prosimy o pozostawienie danych , skontaktujemy się niebawem

dziekujemy za wysłanie wiadomości

bottom of page