top of page
Projekt bez tytułu.jpg

czym się zajmujemy?

Wybielanie zębów

Wygląd stanowi dla większości z nas element, na który często zwracamy uwagę. Jest on bardzo ważny podczas naszej prezentacji. Często stanowi o tym, w jaki sposób jesteśmy postrzegani.  Piękne i białe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Zadbany uśmiech to ozdoba, która posiada ogromną siłę. Osoby, które nie są zadowolone ze swojego naturalnego uzębienia lub oczekują szybkich i spektakularnych efektów, mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej.  Dużą popularnością cieszą się również nowoczesne metody wybielania zębów. Efekt takiego zabiegu jest widoczny natychmiast, a rezultat bardziej zadowalający niż w przypadku stosowania past o działaniu wybielającym.

W gabinecie wykorzystujemy niezawodną lampę BEYOND™, która co roku zdobywa wiele prestiżowych nagród na całym świecie i nadaje zębom cudowną biel. Tylko 90 minut dzieli Cię od upragnionego uśmiechu! Piękny uśmiech zmienia człowieka, uśmiechnięty i pewny siebie człowiek zmienia świat wokół siebie!

Piękny uśmiech

Perfekcyjny uśmiech

_edited.png

1.jpg

Lifting bez skalpela

Autorskie połączenie dwóch znanych technik.

odkryj cudowną moc połączenia masażu Kobido oraz mezoterapii mikroigłowej.

Od kilku lat zajmuję się zagadnieniem powstrzymania efektów starzenia. Jestem absolwentem szkoły Kobido, ale wiedzę czerpię z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej oraz kosmetycznej. Wśród moich usług znajdziecie różne zabiegi, które w połączeniu przywrócą piękny wygląd i odejmą kilka zbędnych lat.

brązowe włosy płynący

Przedłużanie włosów

 

Włosy są jednym z ważniejszych elementów naszego wyglądu. Każda z nas pragnie mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy, gdyż podnoszą samoocenę każdej kobiety, a także pozwalają zwrócić na siebie uwagę. Ale co zrobić jeśli natura nie obdarzyła nas tak jak byśmy chciały lub leki, stres, choroba pozbawiła nas radości posiadania bujnych włosów?​

Posiadanie pięknych długich lśniących włosów od zawsze było marzeniem prawie każdej kobiety, długie włosy dodają kobiecości, atrakcyjności. Od zawsze długie włosy wprawiały mężczyzn w zachwyt, przez wieki były symbolem młodości, płodności i piękna. 

Teraz nie musisz tylko marzyć o absolutnie oszałamiającej fryzurze, zarezerwuj termin, przyjdź do nas, zdobądź New Look

bottom of page